Goelst: karnizai užuolaidoms

„Goelst“ padės jums eiti teisinga linkme. Išsirinkite karnizus pagal užuolaidų medžiagą, stilių ir tipą. Pasirinkite norimą valdymo metodą. Nėra neįmanomo derinio.

Nepaisant jūsų pasirinkimo, „Goelst“ užuolaidų karnizai pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio ir juose įrengti sklandžiausiai ir tyliausiai veikiantys bėgeliai.


Rankiniu būdu valdomi užuolaidų karnizai

užuolaidų karnizai 2102 užuolaidų karnizai 4600 karnizai užuolaidoms 4700 Rankiniu būdu valdomi užuolaidų karnizai 2900

Rankiniu būdu valdomus „Goelst“ užuolaidų karnizus galima įsigyti trijų rūšių: siauras užuolaidų bėgelis, platus užuolaidų bėgelis ir keli užuolaidų bėgeliai.

Atsižvelgiant į jūsų užuolaidų išvaizdą ir svorį, galėsite rinktis iš kelių siaurų ir plačių užuolaidų bėgelių.

Keli užuolaidų bėgeliai sudaryti iš 2–3 lygiagrečiai einančių bėgelių. Tai puikus sprendimas norint suderinti skirtingų rūšių užuolaidas.

 

Atsisiųsti brošiūrą Rankiniu būdu valdomi užuolaidų karnizai (siauras bėgelis)

 

Atsisiųsti brošiūrą Rankiniu būdu valdomi užuolaidų karnizai (platus bėgelis)

Virvele valdomi užuolaidų karnizai

Virvele valdomi užuolaidų karnizai 5100 Virvele valdomi užuolaidų karnizai 5300 Virvele valdomi užuolaidų karnizai 5600 Virvele valdomi užuolaidų karnizai

Virvele valdomi užuolaidų karnizai – elegantiškas sprendimas, užtikrinantis sklandų ir tylų užuolaidų valdymą. Karnizus galima įsigyti įvairių rūšių ir jie tinka tiek lengvoms, tiek sunkioms užuolaidoms. Mūsų specialistai gali sulenkti karnizų sistemą ir pritaikyti ją prie bet kokios erdvės formos.

Tam tikras sistemas, pavyzdžiui, romanetes, širmas arba kabinų užuolaidas, taip pat galima valdyti virvele.

 

Atsisiųsti brošiūrą Virvele valdomi užuolaidų karnizai

Motorizuotos užuolaidos

Motorizuotos užuolaidos 6200 Motorizuotos užuolaidos Nice RF Radiografische bediening Motorizuotos užuolaidos

Puikus prabangaus ir praktiško interjero pasirinkimas – elektriniu būdu valdoma užuolaidų sistema. Elektrines sistemas galima valdyti IR arba RF nuotoliniu būdu arba jas galima prijungti prie namų automatinės sistemos.

Užuolaidų valdymas nuotoliniu būdu turi daug privalumų. Galima lengvai valdyti langus, kuriuos sunku pasiekti, pavyzdžiui, stoglangius. Be to, motorizuotos užuolaidos yra svarbus ir praktiškas sprendimas riboto mobilumo žmonėms. Motorizuotos užuolaidos gali veikti ir tada, kai žmogus išvykęs. Tokiu būdu sukuriamas įspūdis, kad namas nėra paliktas be priežiūros. Tai puiki apsaugos nuo įsilaužimo priemonė.

Patraukli alternatyva – atlaisvinamas bėgelis (PRS), dėl kurio galimas rankinis valdymas.

 

Atsisiųsti brošiūrą motorizuotos užuolaidos

Ligoninės širma / pertvaros tarp ligonių

pertvaros tarp ligonių 4100 pertvaros tarp ligonių 4100 pertvaros tarp ligonių 5100 Ligoninės širma / pertvaros tarp ligonių

„Goelst“ širmų sistemos, skirtos sveikatos priežiūros sektoriui, jau daugelį metų yra pramonės standartas. Paprastai širmos naudojamos atskirti ligoninės ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų lovas, tačiau jas galima pritaikyti verslo sektoriuje ir netgi namuose.

Šią sistemą galima suderinti su apkrovos atleidimo sistema, kad būtų užtikrinta saugi aplinka. Be to, mūsų širmos gali būti motorizuotos. Į sistemą gali būti įtraukti patogūs priedai, pavyzdžiui, rėmas, kabliukas arba užuolaidos laikiklis.

 

Atsisiųsti brošiūrą ligoninės širma / pertvaros tarp ligonių

Romanetės užuolaidos

Romanečių sistemos 7400-E Romanečių sistemos 7400 Romanečių sistemos 7800 Romanetės užuolaidos

Romanetės, naudojamos kaip atskiros sistemos arba kartu su įprastinėmis užuolaidomis, suteikia jaukumo ir stiliaus bet kokiam interjerui. Vertikaliai judančios žaliuzės puikiai tinka užtikrinti, kad per užuolaidas nieko nesimatytų ir galėtumėte pasislėpti nuo smalsių praeivių akių arba neleistumėte į erdvę patekti šviesai.

Romanetės taip pat taupo vietą. Paprastai jos montuojamos lango nišoje, todėl jos neužima sienos erdvės.

„Goelst“ romanečių sistemos tinka bet kokiam audiniui. Jos gali būti valdomos virvele, grandine arba elektra. Romanetes galima užfiksuoti norimame aukštyje. Galima pasirinkti pusiau automatinio veikimo funkciją: trumpai truktelėjus, romanetė nusileidžia automatiškai.

 

Atsisiųsti brošiūrą Romanetės užuolaidos

Širmų sistemos

Širmų sistemos Širmų sistemos Širmų sistemos 7330 Širmų sistemos

„Goelst“ širmų sistemos leidžia jums mąstyti kūrybingai: nesvarbu, ar norite jomis uždengti įspūdingus langus, sukurti kambario pertvarą ar atskirti spintos erdvę, širma visuomet yra stilingas ir lankstus sprendimas. Be to, lygus paviršius nepaslepia jokio tekstilės rašto, kurį norite matyti.

„Goelst“ širmas galima naudoti po vieną arba jas galima sujungti. Sujungtas širmas galima valdyti elektra, virvele arba strypu.

 

Atsisiųsti brošiūrą Goelst Širmų sistemos

Dušo užuolaidų bėgeliai

Dušo užuolaidų bėgeliai 4100 Dušo užuolaidų bėgeliai 5100 Dušo užuolaidų bėgeliai Dušo užuolaidų bėgeliai 4200

Daugelyje sektorių, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros institucijose, dušo užsilaidos yra ne tik pageidaujamos, bet ir būtinos užtikrinant saugumą, komfortą ir praktiškumą. Štai kodėl „Goelst“ dušo užuolaidos bėgeliai yra meistriškai sukurti iš vieno bėgelio ir alkūnių. Šis vientisas aliuminio profilis su vandeniui atspariomis detalėmis užtikrina sklandų ir tylų užuolaidų slankiojimą daugybę metų.

Šį bėgelį su pridėtais montavimo priedais sumontuoti iš tiesų paprasta.

 

Atsisiųsti brošiūrą dušo užuolaidų bėgeliai

Stoglangis / stiklinis stogas / žiemos sodo sistemos

Stoglangis / žiemos sodo žiemos sodo sistemos 6500 Stoglangis sistemos 6700 Stoglangis / žiemos sodo

Stikliniams stogams, stoglangiams ir kitoms erdvėms su permatomais stogais reikalingi specialūs sprendimai. Dažnai juos sunku pasiekti, jie yra specialų formų ir su sunkiai pasiekiamais kampais. Tačiau galite norėti neleisti patekti saulės spinduliams, reguliuoti vidaus temperatūrą bei užtikrinti norimą akustiką.

Visais atvejais „Goelst“ sistemos suteikia sprendimą. „Goelst“ gali pateikti sistemų visoms langų formoms ir kampams. Sistemos yra elektrinės ir jas galima valdyti nuotolinio valdymo pultu arba automatine namų sistema.

 

Atsisiųsti brošiūrą Stoglangis / žiemos sodo sistemos

Paveikslų pakabinimo sistemos

Paveikslų pakabinimo sistemos Paveikslų pakabinimo sistemos Paveikslų pakabinimo sistemos Paveikslų pakabinimo sistemos

Daugelyje pramonės šakų, taip pat namuose reguliariai keičiamos, perkabinamos ar perkeliamos sienų dekoracijos. Dažnai tai ant sienos palieka žymių. Su „STAS“ paveikslų pakabinimo sistemomis pakeisti rėmą tikrai paprasta, o jūsų sienos nenukentės.

Paveikslo pakabinimo sistemą sudaro neutralus paveikslo bėgelis, juosta ir kabliukai. Bėgelis montuojamas ant sienos arba lubų. Tuomet juosta kabliukais užkabinama ant bėgelio ir nuleidžiama iki norimo aukščio. Jums belieka pakabinti paveikslą ant kabliukų. Nereikia jokio sudėtingo planavimo ar matavimo – tiesiog išsirinkite vietą ir sumontuokite. Siekiant optimalaus efekto, mūsų sistemose gali būti sumontuojami LED arba halogeniniai įrenginiai jūsų mėgstamiausiems objektams apšviesti.

Trumpai tariant, paveikslų pakabinimo sistemos yra neutralus, elegantiškas ir labai lankstus sprendimas sienų konstrukcijoms. Geriausia tai, kad nusipirkę kartą, galėsite naudoti visą gyvenimą.

 

Atsisiųsti brošiūrą Paveikslų pakabinimo sistemos

Pasukimo sistema

Pasukimo sistema Pasukimo sistema Pasukimo sistema

Pasukimo sistema nėra bėgelio sistema. Tai – bėgelio priedas. Specialus pasukimo metodas sukuria gražias užuolaidas su įprastinėmis klostėmis. Prabangi išvaizda, kuria galima pasimėgauti ne tik pasaulio viešbučiuose, jachtose, bet ir privačiuose namuose.

Pasukimo sistemą galima naudoti kartu su rankiniu būdu, elektra arba virvele valdomomis užuolaidų sistemomis.

 

Atsisiųsti brošiūrą pasukimo sistema
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA